GAZİANTEP

Kutaş Yapı Dekorasyon

Umut mah. 73087 sok. No:18, 27080
Şehitkamil/Gaziantep

BİLGİ EDİNİN

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişleriniz seçmiş olduğunuz ürün içerisinde yer alan süre içerisinde kargoya teslim edilir. Sürat  kargo ile gönderim sağlanır.

Ürün/hizmetinizi “hasarlı” ya da ambalajı “deforme” olup olmadığı ve ürünün faturası olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. “Hasar” ya da ambalajda “deforme” yoksa faturası ile birlikte teslim alabilirsiniz.

Ürününüzü teslim alırken kontrol etmenizi ve üründe fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında tespit etmenizi özellikle öneririz. Eğer bu aşamada bir tespitte bulunursanız kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanızı ve ürünü teslim almadan aynı kargo ile geri göndermenizi rica ederiz.

“Kargo Hasar Tespit Tutanağı” olmadan teslim alınan ürün/hizmetteki hasar/deformasyon KUTAŞ YAPI ‘in sorumluluğunda değildir.

Siparişini verdiğiniz ürün yerine faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün birbirinden farklı ise ürününüzle ilgili yaşadığınız sorunlar için, ürünün elinize geçmesinden itibaren 14 gün içinde tarafımıza başvurabilirsiniz.

Ürününüz gaziwall.com.tr tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı kontrol edilerek, incelenmek üzere işleme alınır. Yapılan inceleme sonrasında doğru ürün değişimi yapılarak ürün adresinize yeniden gönderilir.

Duvar Kağıdı Ustası hizmetimiz bulunmaktadır. Gaziantep ve içinde duvar kağıdı yaptırmak isterseniz müşteri temsilcisinden 0(545) 950-9227 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alabilirsiniz.

SORU SORUN

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ